| anonim_4396 a întrebat:

Nu știu de ce atunci când scriu un comentariu pe YouTube iar o persoana răspunde la comentariul meu nu mai primesc notificare că aceea persoana a răspuns.Ce sa fac la setări?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Astfel de probleme nu ne fac placere! Pe Youtube noi ne conectam cu al nostru cont de Gmail.Este posibil, daca tu il ai dezactivat sau pur si simplu nu esti logat, sa nu fi anuntat de alte comentarii.Incearca sa vezi daca asta este cauza! Meriti"a doua sansa"

| anonim_4396 explică (pentru FoxyM):

" Meriti"a doua sansa" " e "trademark-ul" profilului tau? laughing

| FoxyM a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu il consider un fel de slogan...Trateaza-l ca atare!happy