| Ercjiaai a întrebat:

Apare FIFA 15 iar PC-ul meu nu poate rula jocul. Un upgrade la pc ma costa 1500 lei si nu am bani necesar. As cere parintilor dar Pc-ul e luat doar de un an. Mentionez ca de Craciun mi-au cumparat tableta iar de ziua mea telefon si nu le pot cere bani. Ma gandeam sa-mi iau o consola dar tot nu am bani si parintii sigur nu ma vor lasa sa imi iau console. Stiti niste metode de a face bani fara a fura sau de a-mi convinge parintii sa-mi cumpere consola sau piesele de PC?

8 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Si ce pc ai acum de zici ca nu-ti merge?

| Ercjiaai explică (pentru FatUglyVirgin):

8 gb ram dar am probleme la placa video si procesor

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Ercjiaai):

Fiind care?

| notefree a răspuns:

Nu cunosc metode dar mai bine iei piese la pc daca iti iei consola va trebui sa cumperi pe jocuri la pc ai sanse ca anumitul joc sa fie gratis.

Răspuns utilizator avertizat
| Camper123 a răspuns:

Gandeste-te si tu putin la parinti tai daca au o situatie rea intelegei. Daca au o situatie buna, roaga-te de iei cat mai mult pe fiecare zii sau le zici ca o sa inveti mai bine la scoala sau ca toti prieteni tai au cumparat calculatoare noi. Si in nici-un caz sa te gandesti la furat!

| Ercjiaai explică (pentru Camper123):

Parintii au o situatie buna pentru tara noastra. Multumesc de raspuns.

| Camper123 a răspuns (pentru Ercjiaai):

Si nu iti lua ps3 sau xbox 630 pentru ca noul motor (ignite) va fi doar pe pc, xbox one si ps4!