| GRYM2 a întrebat:

Ar fi o idee rea sa cumpăr un SSD de pe OLX sau Oakzii.ro? Pentru ca nu vad ce ar fi rau in asta, adica HDD-uri nu ii bine sa le cumperi la mana a doua, dar SSD adica nu vad ce ar fi rau in a fi folosite fata de HDD-urile care sunt mai,, deosebite" daca ma înțelegeți?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai cum sa il probezi inainte cu un soft care atesta ca e in regula e ok. Altfel nu, poti primi unul care abia mai merge, si daca se strica nenea ridica din umeri ca doar e la mana a doua, csf.

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Am luat si eu de pe olx si e ok dar vezi ca pe altex gasesti destul de ieftine si sunt noi