| AlissaDenissa a întrebat:

Hei TPU as vrea cat mai curand posibil sa-mi spuneti unde gasesc un program care modifica cuvintele din videoclipuri. As vrea sa fie gratis. Primul raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bear88 a răspuns:

Pentru edit-video? Sony Vegas Studio HD Platinum 11.0 eu folosesc.

| AlissaDenissa explică (pentru Bear88):

As vrea sa modific cateva cuvinte din scketc-ul : Costica dormi? se poate? As vrea sa modific numele lui Costica in Nelu.

| Bear88 a răspuns (pentru AlissaDenissa):

Da se poate dar este o chestie mai complicata, necesita Record Voice si cut sound, cauta tutoriale pe net. http://www.youtube.com/watch?v=Hma6cCfa8ZA