| Alexys99 a întrebat:

Sallut TPU! Imi spuneti si mie un program de facut videoclipuri? Da, sa umblu usor pe el ....plss! Primul raspuns FUNDA!

3 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Windows Movie Maker ii cel mai usor de folosit(zic eu). Il ai instalat in PC.

| LauncherS a răspuns:

Pai unul il ai in local C. Ii zice Movie maker si este foarte usor de folosit.Mai este si Muvee Reveal. Daca vrei ceva mai tare sunt Sony vegas si Adobe after efects dar sunt ceva mai greu de folosit.(movie maker este mai simpluwinking )

| XxDenyzaxX a răspuns:

Edius 6 e cel mai bun ...mama mea si tatal meu face nunti si botezuri asa ca asta e cel mai bun funda?