| RaduGavrila a întrebat:

HEI TPU! Cand aprind calculatorul imi arata mesajul acesta :
"Mesaj in Log on.
Sistemul nu face log on asigurati-va ca numele de utilizator si domeniul sunt corecte, apoi tastati parola inca odata. Este necesar ca literele parolei sa fie tastate cu litere mari si mici corecte". Daca dau ok cand imi arata mesajul ma pune sa aleg cu care utilizator sa ma loghez. Eu am 3 utilizatori : Unu se numeste Administrator. Unu se numeste Radu cu drepturi de administrator si ultimu se numeste Xp tot cu drepturi de administrator. Eu am pus parola pe contul Administrator ca tot ma loga automat cu el. Cum scap de mesajul acela sa ma puna doar sa aleg contul cu care vreau sa ma loghez.
P.S am windows xp
Fundaaaaaa!

3 răspunsuri:
| tz3ava a răspuns:

Ai incercat cu a spus VirusS., ieri aveai cam aceiasi intrebare la care VirusS a raspuns.

| wwwFastCsRo a răspuns:

Pai nu poti ca ar trebui sa-ti apara direct cele 3 icoane.

| RaduGavrila explică (pentru wwwFastCsRo):

Imi apar doar 2. Adica utilizatorii XP si RADU