| bogdanmihai469 a întrebat:

Am o problema cu laptopul! Desi am internet(merge sa caut si sa descarc lucruri pe google chrome si pe edge), internet explorer-ul nu merge si zice ca nu poate sa incarce pagina, iar odata cu el nu merg nici programele care folosesc internet( jocuri online, antivirusul care trebuie sa-si descarce actualizari, programele de descarcat filme si jocuri, etc.) iar apoi nu merge sa instalez nici un program si zice ca installerul nu poate sa continue cu setarile actuale de internet.ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Netframework varianta mai noua

| bogdanmihai469 explică (pentru RAY):

Ce e cu asta?

| RAY a răspuns (pentru bogdanmihai469):

Prea complicat de inteles, instaleaza-l https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53344

| bogdanmihai469 explică (pentru RAY):

Pai pana acum n-am putut sa instalez nimic. crezi ca asta merge?

| RAY a răspuns (pentru bogdanmihai469):

Ar fi culmea

| bogdanmihai469 explică (pentru RAY):

Ce trebuie sa fac cu el? si unde il gasesc?