| GaBByzZuuuuuu a întrebat:

Daca schimb placa video si sursa la PC se sterg toate datele si documentele din PC? DAU FUNDA.

9 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Nu. Singura piesa din PC care stocheaza date este HDD-ul sau SSD-ul. Poti schimba orice din PC, fara sa afectezi absolut nimic din datele stocate.

| RAY a răspuns:

Nu,dar trebuie sa instalezi apoi driverul pentru placa aia video atat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Datele sunt stocate pe HDD nu in sursa si nici pe placa video

| T0T a răspuns:

Nu are nicio treabă placa video și sursa cu memoria de stocare.

Răspuns utilizator avertizat
| Ax3LdeV a răspuns:

Stergi toate documentele doar daca vrei sa dai hardul

| Al3x998 a răspuns:

Nu, nu pierzi nimic, datele sunt stocate pe SSD, SSHD sau HDD. Daca schimbi sursa, nu trebuie sa faci nimic, daca schimbi placa video trebuie sa stergi driver-ul de la placa veche si sa instalezi driver-ul de la placa noua.

| 2AN7 a răspuns:

Nu. Normal

| RobertMth a răspuns:

Nu, deloc. Doar dacă schimbi SSD-ul sau HDD-ul.