| GabiD a întrebat:

Care casti sunt cele mai bune? Cu doape sau fara? Alea cu doape nu se murdaresc repede(daca stiti la ce ma refer laughing) )
Funda

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

Castile cu dop in majoritatea cazurilor nu numai ca se aud mai tare dar au si un bass simntitor si izoleaza cat de cat sunetul din jur

3 răspunsuri:
| GabiD explică:

Si cu cealalta parte ce facem? laughing)))

| BurnoutBro a răspuns:

Cele cu doape sunt mai bune si mai confortabile urechii eu ma folosesc doar de acestea.

| Sorescu_Catalin_M_1988 a răspuns:

Ti-as zice cele cu dopuri pentru ca are bass mai bun si nici nu te doare urechea(te gadila putin urechea cateodata ) in plus se aseaza si bine in urechewinking