| jan33tt a întrebat:

Hei TPU.Cum bag si eu muzica pe iphone? Explicati-mi si mie cum e cu drag si drop ala sau o alta metoda nu exista(ma refer la itunes)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Drag & drop este atunci cand tragi cu mouseul dintr-un loc in altul obiecte de tip Button! De ex daca tii mouseul cu clik stanga apasat pe numele unei melodii cand misti mouse-ul se misca si melodia dupa el! Asa poti muta o melodie dintr-o fereastra in alta! Uite un tutorial si aici http://www.olix.ro/2008/12/15/cum-sa-pui-muzica-pe-iphone/

| kiatres56 a răspuns:

Trebuei sa descarci