| codax a întrebat:

Sall,am o problema cand incerc sa imi bag melodii pe iphone nu pot adica intru in itunes dau la muzica si nu imi merge cand vreau sa folosesc drag and drop, incerc sa trag melodii dar nu imi merge.Dau funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| BoNNe a răspuns:

Posibil sa nu le pui unde trebuie, e mai mult de explicat cum sa le sincronizezi etc pentru asta exista youtube si tutoriale, in caz ca stii deja si nu iti mai merge itunes, instaleaza-l si u din nou.

| codax explică (pentru BoNNe):

Pai fac lista de redare bag muzica in ea si dupa ma duc acolo un imi apare iPhone si dau la muzica dar acolo e problema ca, cand dau acolo nu imi vede lista de reade, ca daca ar vedea lista as putea sa ai dau pe sync dar nu imi vede lista cared ca nu fac ceva bine

2 răspunsuri:
| TheMLG a răspuns:

Melodiile trebuie sa le cumperi de pe itunes. Exista un program 25pp cu care poti pune jocuri si muzica pe iphone doar ca e in chineza dar asta nu e o problema daca urmaresti un video pe youtube cu el.