| Anonymouyse a întrebat:

Hei TPU.
Cum fac sa nu se mai innegreasca ecranul pe Windows 7 dupa ce nu umblu cam 5 minute pe el?
Nu e screensaver.
Dau funda.

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe computer/proprietati/performanta/reglare setari alimentare/echilibrat/modificare/dezactivare ecran/setezi, niciodata/salvare...

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Si eu am la fel trebuie sa platesti windowusul...lasa-l asa!

| Paul-Octavian_Voinescu_1985 a răspuns:

Start -> Control Panel -> Power Options si iti alegi un profil de economie curent sau iti faci tu unul dand click pe "Change plan settings" si selectand la "Turn off the display" durata de timp pe care o doresti.