| taos a întrebat:

Am o problema la PC. Sunt conectate 2 ecrane lcd, unul mic iar celalalt mai mare, conectat prin HDMI. In momentul cand deschid PC-ul se intrerupe imaginea de pe lcd-ul mic si se vede doar pe cel mare. Apoi umblu la setari display si aleg "duplicate display" (ceva de genul) si apare imaginea si pe lcd-ul cel mic doar ca trebuie sa fac acest lucru la fiecare pornire a PC-ului, chiar daca am modificat, ceea ce e foarte enervant! La fel, se pierde imaginea si daca las PC-ul cateva minute, se face ecranul negru... Precizez ca screensaver-ul e pe "none" si am reinstalat windows-ul. Sper ca m-am facut inteles si astept o rezolvare. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Intra in control panel si dai pe sterge/repara un program si stergele pe cele care iti dau virusi.

| taos explică (pentru Darius392):

Fii mai explicit te rog, nu gasesc ceea ce spui tu in Control Panel!