| anna1988 a întrebat:

happy Cum imi fac o pagina pe facebook? Urgent!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NuTeCred a răspuns:

Heii. vad ca ai primit deja cateva raspunsuri, insa al meu va fi diferithee hee. Am o pagina de 1589 like`uri la care caut admine. Decat sa iti faci o pagina si sa te chinui sa o cresti. Hai pe pagina mea. Care e deja mare :*. Vrei? puppy dog eyes

| anna1988 explică (pentru NuTeCred):

Da,de ce nu.

| NuTeCred a răspuns (pentru anna1988):

Da-mi ID-ul tau happy de mess

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti creea o pagina pe Facebook trebuie sa dai click pe ''creeaza pagina'' si apoi introduci datele paginii(nume, pentru ce e creata).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri acolo, scrii datele, dai log un si gata.

| beautifulpeople a răspuns:

Daca ai deja cont pe facebook, intra pe o pagina deja facuta(orice pagina vrei) si o sa vezi ca scrie acolo sus in colt "Creaza o pagina". Dai click acolo si mai departe te descurci.
Funda?

| Elena00100 a răspuns:

Intra pe o pagina de facebook si intr-un colt scrie creeaza pagina dai acolo big grin si dupa iti alegi despre ce e si numele pagini big grin. Funda?

| claudiaflw a răspuns:

Tare.foarte.tare.dai.la.facebook.si.gata

| GabrielaElena98 a răspuns:

Poi intra pe o pagina iar sus in coltul din dreapta o sa vezi scris " creeaza o pagina ". Dai pe el si de acolo te descurci cu numele paginii etc... Fundita? :*