| maximusy a întrebat:

Cum pot modifica, la Facebook, cine poate da like, comenta sau da share la pozele mele? Funda :d

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe Facebook ->Photos -> Albums -> Sub album da click in dreapta jos pe sageata aceea mica si click -> Custom -> In fereatra care se deschide alege in prima linie -> Specific people or lists -> si sub scrie persoanele care pot da share, comm, like...etc -> apoi click pe SAVE. Albumul cu pozele de profil si Albumul Cover nu se poate seta in rest toate celelalte albume se pot seta cum am mentionat mai sus.

Bafta!

| maximusy explică (pentru neluL):

Multumesc de raspuns!

| neluL a răspuns (pentru maximusy):

Cu placere! wave bye, bye

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu poti face asta.

| DeeaV a răspuns:

Poti doar sa blochezi anumite persoane sa nu iti vada postarile, poze.etc

| fapfap a răspuns:

Am incercat si eu dar nu poti sa faci asa ceva.
poti modifica dor stergand comentariul altora doar la poza ta si la toate pozele poti sa iti stergi sau modifici comentariul.