| iuliaiuli18 a întrebat:

Hei >TPU.:d<

Cum aflu numarul meu de la cartela frog? Am incercat sa sun la 1234 dar nu spune nimic de aflarea numarului...straight face

14 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Suna pe cineva care este langa tine si are telefon celular/mobil si o sa ii apara lui/ei, pe display-ul de la telefon, numarul tau de mobil! tongue

Succes!

| dadaddadadda a răspuns:

Suni pe alt nr de tel si vezi nr tau de tel big grin

| iuliaiuli18 explică (pentru dadaddadadda):

Nu am credit pe cartela aia

| GabrielStefan a răspuns:

Mai intai incarca-ti cartela si dupa aia suni si vezi numarul

| iuliaiuli18 explică (pentru GabrielStefan):

Pff.altcumva nu se poate?straight face

| GabrielStefan a răspuns:

Nu

| PufarinaXD a răspuns:

Suni pe cineva de ex tatal sau mama si va aparea la ei pe telefon nr care l-a apelat!

| RoxanaRox a răspuns:

Salut! Mi-a venit o idee...suna un prieten/prietena si acel/aceea va vedea numarul de telefon si astfel il vei aflabig grin

| iuliaiuli18 explică (pentru RoxanaRox):

Dudaaa,nu am credit pe cartela straight face

| RoxanaRox a răspuns (pentru iuliaiuli18):

Atunci e nasolsad...

| iuliaiuli18 explică (pentru RoxanaRox):

Treci pe mess.laughing

| RoxanaRox a răspuns (pentru iuliaiuli18):

Bineelaughing

| iuliaiuli18 explică:

N-am mentionat ca nu am credit pe cartela de frog? Nu? O fac acum.

| Golanash87 a răspuns:

Tastezi pe tel *100#, apoi raspunzi cu tasta 4, apoi tasta 2(suna-ma), introduci un nr de tel al cuiva care e langa tine si o sa-i vina msj cu nr tau