| Alex_Alex_1999_DAAy a întrebat:

Nu ma pot conecta pe Instagram. In aceasta dimineata am vrut sa intru si imi aparea Ne pare rau nu te-am putut conecta. Si cand a vrut un prieten sa-mi dea un mesaj aparea Utilizator Instagram cu numele meu si arata ca si cum as fi sters totul de pe cont ca si cum e sters. Am dezinstalat aplicatia si tot nu merge, am incercat sa schimb parola, cand primesc mesajul si bag codul se inchide, help!

1 răspuns:
| sunt0anonima a răspuns:

Probabil cineva ti a raportat contul si cei de la Instagram ti l au star
Sau e doar ceva temporar(si eu am pățit ceva asemanator)