| Justjullieta a întrebat:

De câteva săptămâni aprox 2 când intru pe ig îmi spune că fluxul nu poate fi încărcat. Am un cont de 1k pe care nu vreau să-l pierd,nu mai știu ce să fac sunt disperata efectiv. Am repornit telefonul,am actualizat aplicația, am dezinstalat-o, am instalat-o din nou, am șters datele și totul în zadar. Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Esti sigura ca nu ai primit ban sau ceva? Mai asteapta, contul nu se sterge asa usor.

Răspuns utilizator avertizat