| Meguu30 a întrebat:

De ceva timp ma confrunt cu o problema serioasa:contul gmail laughing Am o tableta Allview si i-am pus o parola cu glisare.Problema este ca atunci cand am vrut sa o inchid s-ar fi blocat si mi-a parut ca am incercat de preea multe ori parola ceea ce nu facusem. Acum imi cere contul google,respectiv gmail, desi am introdus datele corecte ale contului pe care le-am verificat pe laptop tot nu merge..am modificat parola insa acelasi raspuns:nevalide. Am dat pe google.com/accounts/recovery dar in general trebuie sa fac modificari de pe dispozitivul pe care trebuie sa umblu,in cazul meu tableta...ori eu nu pot avea acces la internet sau alte chestii, este BLOCATA! Va rog daca aveti idei sa le spuneti aici! FUNDA FUNDA FUNDA! Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Descarci programul Wondershare for mobile/cu tableta aprinsa o cuplezi la pc(laptop)/deschizi programul Wondershare/programul se va conecta la tableta.
iti va aparea doua partitii/te duci la prima(apare pe ecran ca un telefon) si stergi tot ce tine de google play account!
gata! tableta se va schimba din ecranul blocat in main screen!
Funda?