| MxR a întrebat:

De ceva timp nu-mi mai merge internetul.Imi merge doar mess-ul, iar restul i se incarca foarte greu. Trebuie sa deconectez internetul, si sa-l conectez inapoi ca sa se incarce inapoi. Imi spuneti ce se intampla? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi probleme asa ca am reinstalat windowsul

| MxR explică (pentru alin567):

L-am reinstalat, si degeaba

| alin567 a răspuns (pentru MxR):

Atunci cred ca e de la internet pe ce ai?

| MxR explică (pentru alin567):

RDS -fir

| alin567 a răspuns (pentru MxR):

Poate e o probleme de la ei, chiar nu stiu da iti face asa pe toate browserele?

| MxR explică (pentru alin567):

Da. am sunat la ei si mi-au spus ca poate fi din cauza ativirusului. dar sincer nu ma prea pricep laughing