| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

De curand am cumparat un router wireless.Am inceput sa il instalez.(P.S.: este pentru Windows XP) si am observat ca atunci cand am ajuns la LAN or High-Speed Internet trebuia sa dau click dreapta pe "Wireless Network Connections" si mie nu imi aparea.Imi aparea doar "Local Area Conection".Ce as putea sa fac? Ofer fundita! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

La tableta si telefon da poti, ele au placa de wi-fi incorporata.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai placa de retea sau adaptor wireless in computer?

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru neluL):

Nu.

| neluL a răspuns (pentru bєαυтιƒυℓ):

Pai si atunci de unde vrei wireless? Iti trebuie asa ceva
http://www.emag.ro/adaptoare_ethernet/c
Il bagi intr-un port usb si apoi ai wireless!

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru neluL):

Dar pot sa am wireless doar la telefon si tableta fara adaptor? La PC nu imi trebuie...

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru neluL):

Multumesc!

| neluL a răspuns (pentru bєαυтιƒυℓ):

Have a nice day! wave bye, bye

| neluL a răspuns (pentru bєαυтιƒυℓ):

La tableta si telefon da poti, ele au placa de wi-fi incorporata.

| LaUr_LorenZo_1990 a răspuns:

Buna! Daca l-ai instalat tu nu l-ai instalat cum trebuie.Cheama un specialist sa t-il instaleze din nou. Sper ca te-am ajutat!