| En3Rgi a întrebat:

De ieri nu mai pot sa ma conectez la rooter-u meu.Am wifi pe telefon dar de ieri nu imi mai merge nu stiu de ce.Incerc sa ma conectez dar nu imi arata nimic. Daca stiti ce are Help!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Poate ti-a spart cineva useru si parola de la root si pe urma ti-a schimbat-o. Daca ai avut user si pass de genu :
root:root
root:password
root:test
root:admin
admin:admin
admin:root
admin:test
test:test
test:root
test:admin sunt cele mai folosite parole, sunt chiar si sniffere care cauta exact combinatiile de mai sus.