| ioanaibrahimovic10 a întrebat:

Heeei! Nu stiu de ce nu imi merge internetul pe tableta.Imi apare ca e conectat,dar nu merge. Pe telefon si pe laptop imi merge, deci nu e de la net. Si daca ma conectez la wifi-ul unui vecin merge. Nu stiti de ce nu merge de pe al meu?

2 răspunsuri:
| Veltorb a răspuns:

Intri în setări, wifi, selectezi wifi-ul dorit apoi selectezi eliminați apoi selectezi iar wifi-u ăla și bagi parola din nou.

| Lory29 a răspuns:

Nu stiu, dar poti incerca sa-i dai un restart sau sa o repornesti. Sincer chiar nu stiu ce sa zic, dar poti incerca ce ti-am zis.