| Alissuuk a întrebat:

Hei TPU :* Deci. cand vreau sa vad un film, sau orice videoclip de pe YouTube, videoclipul este in urma cu cateva secunde fata de audio..Care credeti ca este problema? sad Funda :*

2 răspunsuri:
| alexxxutz a răspuns:

Nu ai placa video instalata, ai probleme cu driverele de la placa video, virusi, sau ai pc ff slab.

| Cosmina_Cosmy_1992 a răspuns:

Păi te-ai gândit că poate este o problemă de la ei că și eu am pățit așa și după mi-a revenit la loc dar mai depinde și de google-lul pe care-l folosești de exemplu eu am Google Chrome tu ce Google ai? Plizz fundă!