| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Deci, luna trecuta am ajuns sa platesc 30 si ceva de euro in plus la factura din cauza internetului. Luna asta, invatandu-mi din greseli, nu prea am folosit internetul, dar factura a venit de 40 de euro. Si da, sunt sigura ca e de la mine si ca n-am consumat mai mult de 100 mb. Ce fac? De la ce e? Ca eu nu tin datele deschise.

4 răspunsuri:
| AlexDinamovistu a răspuns:

Oare ti-ai schimbat cartela recent si telefonul nu o fi decodat?

| crytical a răspuns:

Vezi ca s-ar putea sa ai bifata optiunea la Magazin Play de a da update automat la toate aplicatiile, cred ca asta este.

| Alex5620 a răspuns:

Poate se actualizeaza aplicatiile singure.

| Otto2014 a răspuns:

Fa pasii astia:intra in google play _-setari- actualizeaza automat aplicatiile- nu actualizati automat aplicatiile