| Anaaaaid a întrebat:

Funda, deci nu mai imi merge mess-ul l-am sters/reinstalat a mers pentru 20 de minute si dupa iarasi imi apara aceeasi chestie : " We can't sing you in Yahoo messenger. Performing network diagnostic tests. Checking virtual IP server" si imi apare o casuta in care sa scriu ceva da nu merge sa scriu straight face Ce sa fac? funda + votbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Alex1886 a răspuns:

Man tu ai probleme cu netul - si mie mi s-a intamplat asa ceva - verifica cablul de la internet sau daca ai wairless opreste-l si aprinde-l din nou - daca nu functioneaza suna la copania respectiva si roaga-i sa te ajute. Sper ca ti-am fost de folos!