| AcelasiOm12 a întrebat:

am si eu o problema. care ma ajuta ii dau funda. Sa incepem tongue. vreau sa intru pe mess. scriu id-ul si parola iar cand dau Sign in imi zice :
Yahoo! Messenger Troubleshooter
Performing network diagnostic testes.

Checking virtual Ip servers.

Ce e de facut? Stie careva?

2 răspunsuri:
| Viseinalbsinegru a răspuns:

Sall!
Asa mi-a aparut si mie acum ceva timp si m-am speriat, deoarece am crezut ca mi-a spart cineva parola de la ID.Pana la urma totul s-a rezolvat dupa putin timp.Am constat ca a fost de la ei.Deci s-ar putea sa fie din cauza supraincarcarii serveru-lui nu te speria.big grin

| alinu10 a răspuns:

Scoate-ti alta versiune de Messenger poate merge ( Fundawinking )