| expacts a întrebat:

Dc imi apare cand vreau sa intru pe yahoo messenger " We can'T sign to you in Yahoo Messenger.Performin networc diagnostic tests."Iar sub aceasta apare un chenar alb si sub acest chenar mai scrie.Checking virtual IP servers.big grin? Dau biiig fundabig grin

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEAuhappy
pai si mie mi s`a mai intamplat din cauza ca am scris id sau parola gresit.incearca din nou si fi atenta cum le scriibig grin

| DoarCipone a răspuns:

Exact asta imi apare si mie. L-am reinstalat iar acum imi apare din nou.

| utilizator69 a răspuns:

Incearca sa il reinstalezi...