| Revelionu74 a întrebat:

Hei, TPU! Mă puteti lamuri in legatura cu Mediaplayer XIAOMI Mi TV Stick? Merge pentru orice televizor care nu e SMART? Ce avantaje are fata de un Chromecast 3, spre exemplu? Multumesc.

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Xiaomi Mi Stick are telecomandă pe lângă Chromecast care poate fi controlat cu telefonul, însă din câte am auzit, cel de la Xiaomi are nevoie de o conexiune foarte puternică la internet altfel va avea probleme de funcționare. Eu nu sunt încă sigur dar aș vrea să-mi comand un Chromecast.

| vilaflorin a răspuns:

Salut! Nu ma pricep eu asa bine la diferente dar tot ce stiu e ca acesta merge pe orice tv care are HDMI si cred ca stii deja ca pui clip urile dupa telefon/pc/etc
Sper ca te am ajutat