| qwerty101010 a întrebat:

Mi-am comandat ceva de la Domo si mi s-a spus ca ajunge in cateva zile. Voua cam in cat timp v-au ajuns produsele. Cel mai bun raspuns fundita. Multumesc anticipat >:d

Răspuns Câştigător
| YoBuDy a răspuns:

Eu cred ca este ok, timpul in care iti ajunge produsul, aceste comenzi dureaza in jur de 2-4 zile. depinde daca au pe stoc, pana primesc marfa in depozit, pana o impacheteaza, pana o trimit, se fac 2 zile happy

Succes

| qwerty101010 explică (pentru YoBuDy):

Am verificat si in orasul meu nu au produsul respectiv, mai exact o tableta si acolo scira ca vine in 3-15 zile si de asta as vrea sa stiu..Ar fi prea mult 15 zile. Mersi oricum

| YoBuDy a răspuns (pentru qwerty101010):

Nu va ajunge in 2 saptamani, dar o sapt tot vei astepta. happy

| qwerty101010 explică (pentru YoBuDy):

Vaai ce urat, oricum mersi mult!

| YoBuDy a răspuns (pentru qwerty101010):

Cu placere

9 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

24 de ore dacă erau disponibile în Tehnomarket, dacă nu 2-3 zile.Succes

| qwerty101010 explică (pentru DeyCj):

Multumesc mult!

| paul55 a răspuns:

Salut da cam la o zi doua dupa comanda.

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Eu de acolo am comandatun televizor si a ajuns in doua zile.

| qwerty101010 explică (pentru iubescbulldogii):

Mersi frumos pentru raspuns, sper sa nu fiu nevoita sa astept prea mult.