| Wowhow a întrebat:

Am comandat cateva produse de la oriflame si acum nu le-as mai vrea pe toate. O fata mi-a bagat comanda, care inca nu a ajuns. Cand ajunge as putea sa returnez produsele fara sa se supere fata aia pe mine? Adica e usor si normal sa trimiti inapoi produsele sau e incomod/nu se poate? E la fel si la Avon? Multumesc!

10 răspunsuri:
| libertat a răspuns:

Vei putea sa returnezi produsele caci doar asta este scopul lor sa sastisfaca oamenii. Daca nu ar putea fi returnate ei vor clientii si nimeni nu vor mai cumpara produse de la oriflame

| Wowhow explică (pentru libertat):

Multumesc frumos!

| libertat a răspuns:

Cu placerewinking

| Reek54 a răspuns:

E cam incomod, adica trebuie sa te gandesti inainte sa faca comanda daca iti doresti tot ce i-ai spus, pentru ca apoi este suparator sa-i spui ca nu mai doresti produsele, sunt si eu reprezentant si stiu ce spun.

| Gur1tza a răspuns:

Da se poate.citeste politica de returnare a produselor ( ramburs).

| Wowhow explică (pentru Gur1tza):

Multumesc!

| Gur1tza a răspuns (pentru Wowhow):

Npc!

| Barbuceanu1993 a răspuns:

E incomodsad fata aceea nu poate returna produsele odata ce lea comandatsad. Cel mai probabil daca nu o sa le iei o sa puna bani de la ea din buzunarsad, sau eventual o sa incerce sa le vandasad este la fel si la avonsad