| Gaby405 a întrebat:

Mi-am schimbat placuta pentru Wireless pe un laptop Toshiba si de atunci nu pot activa wi-fi.ul. Am incercat sa instalez toate driverele posibile si tot nu merg, ce pot face?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu poti pentru ca nu ai driver la placuta aia cel mai probabil.Deci intra cauta instaleaza driveru pentru wifi si dupa o sa mearga.

| Gaby405 explică (pentru relian):

Problema este ca laptop-ul nu a venit din fabrica cu bluetooth asa ca am cumparat un modul wifi cu bluetooth si l-am instalat. Nu merge nici WI-FI-ul si nici bluetooth-ul

| relian a răspuns (pentru Gaby405):

Asa si l-ai instalat unde anume? Laptopul ala are ceva port pentru bluetooth sau cum l-ai legat la laptop?

| Gaby405 explică (pentru relian):

Pai am schimbat doar placuta pentru WI-FI, un prieten care se pricepe mi-a zis ca acea placuta pentru WI-FI are si bluetooth

| xSega a răspuns:

Caută cu un utilitar de drivere si vezi care îți trebuie si descarca-l de pe net