| Kara361DIsnOt a întrebat:

Hei TPU! Puteti sa-mi dati si mie va rog cateva link'uri cu site-uri de editat poze, dar prin editat nu ma refer sa-mi pun capu' meu la alt corp sau sa-mi apara fata pe desenul cuiva. Ma refer la editat culorile, contrastul. Cum este Iphone'ul, dupa ce ai facut o poza iti da cum sa o editezi ce culoare sa fie poza cum ar veni...Multumesc! Funda happywinking

2 răspunsuri:
| alinxs a răspuns:

Cel mai bine ar di sa downloadezi PhotoScape poti face ce vrei cu el eu il am si pot face ce vreau in el + ca e si gratis

| Kara361DIsnOt explică (pentru alinxs):

Prefer sa nu downaldez nimic happy