| AlexAndrei99 a întrebat:

am si eu o problema, de fiecare data cand fac poze pe aplicația snapchat ies neclare, se strica din rezoluție, iar daca fac poza aplicația camera din telefon iese ok poza, clară. Este o problema de la snapchat, un sfat?

4 răspunsuri:
| Figaro69 a răspuns:

Atunci cand iti faco poza pe snapchat, apasa o data pe ecran pentru focalizare. Daca nu, telefonul tau nu suporta aplicatia.

| AlexAndrei99 explică (pentru Figaro69):

Daca apăs pe ecran sa focalizeze apar efectele si daca telefonul nu ar suporta-o nu o mai deschidea sau se mișca greu. Am iPhone 4s si mai am un prieten care are același telefon si nu i se întâmpla asa...

| Figaro69 a răspuns (pentru AlexAndrei99):

Incearca sa dezinstalezi snap-ul si sa ii dai si Clear Data si Clear Cache, apoi instaleaza-l iar.

| onceuponatime77 a răspuns:

Nu,Snapchatul iti ia din calitatea pozei si de aceea nu se vede bine