| DumitruAndreea1213 a întrebat:

Hei, TPU! Recent mi-am spart camera pe spate a telefonului, nu știu cum. Doar pur și simplu m-am trezit cu ceva pe suprafața. Nu știu dacă e doar sticla spartă sau si camera. Adica in momentul in care fac poze se vede totul clar, nicio dunga nimic. Help, plsss! E sticla sau si camera?
Ps: am s9+.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca nu ai "dungi" in poza logic ca nu e camera, ci doar geamul de la camera.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Se inlocuieste cred ca costa vreo 60 sau 100 de lei

| DumitruAndreea1213 explică (pentru itsoft):

Da, m-am interesat și ma duce la Samsung 200 lei sticla și daca e si camera ma duce 600.