| FlorentinMaldan a întrebat:

Se merita sa dau la schimb un Samsung galaxy j5 2015 putin deteriorat si 300 de lei pe un Samsung galaxy s5 in stare buna?

5 răspunsuri:
| Băă_Edy_1998 a răspuns:

Negociaza la 250

| Crackman a răspuns:

Nu prea, cu bani aia iti iei mai bine un Nokia 3. Daca vinji j5

| Paraschiva_Plesca_1971 a răspuns:

Eu am S5, l-a folosit tata timp de 1 an si acum il acum eu de vreo 4 luni cred si nu se blocheaza deloc cu toate ca am telefonul plin de aplicatii.Iar J5-ul nu cred ca e asa de bun din spusele prietenei mele ii se bloca foarte des si ii se umflase bateria, a trecut sa ii cumpere o baterie noua

| missfatadelatara a răspuns:

Merita merită să

Tu pierzi

| SynapseNinja a răspuns:

Da, se merită. Eu am un S5 Neo și merge chiar foarte bine, n-am ce zice. Am telefonul plin de aplicații și memoria aproape full, dar nu mi se blochează. Camera foto e chiar bună, însă mai bine negociază la 250 sau 200.