| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu merge cablul RDS cand il bag in router-ul Tenda? In computer merge.

Răspuns Câştigător
| LeWildWhiteNiqqa a răspuns:

Intra in cofigul de la router si configureaza-l. Daca nu stii cum, cheama-i pe cei de la RDS. ar trebui sa o faca pe gratis.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai configurat router ul cum trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul se configureaza corect, numai ca nu se aprinde beculetul WAN, ceea ce inseama oricum ca degeaba configurez, tot nu merge. Pur si simplu nu vede cablul.

| YoChriss a răspuns:

Salut! Poate nu ai facut setarile cum trebuie la router, sau routerul are probleme. Consulta manualul de instructiuni si incearca sa setezi routerul cum trebuie.