| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, știți cumva dacă Android 11 are facilitatea ca Android 10? Adică să înregistrezi ecranul telefonului fără sunetele din exterior?
Spre exemplu, să înregistrezi de pe Youtube ceva, dar să se audă doar acel conținut, nu și cel din exterior.

Pentru că Android-ul 10 îmi bruiază și conectivitatea Bluetooth.

Când aveam Android 9, nu pățeam așa ceva.

3 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Am Android 11 (Samsung) si se poate face screen recording si poti alege sa inregistrezi fara sunet cu sunetul de la aplicatia care ruleaza sau sunetul de la aplicatie si microfon(adica sunetul din exterior)

Răspuns utilizator avertizat
| microsedd a răspuns (pentru Laurentiujr):

Spor!