| AnaMaria142006 a întrebat:

Sunt puțin confuza, si ma gândeam ca ma puteți ajuta. Am o aplicație numita Hangouts si doream ca eu si prietena mea sa o folosim pentru a conversa. I-am dat un mesaj, iar ea nu l-a primit, dar eu il aveam in conversație, iar ea l-a randul ei mi-a trimis mesaje iar eu nu le-am primit (dar ai ea le avea in conversația sa)..Credeți ca ma puteți ajuta? Va rog mult!

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Nu mai folosi aplicatia, foloseste whatsapp sau altceva similar.

| bogdanmihai469 a răspuns:

Daca nu ma insel, mi se pare ca Hangouts merge numai daca ai SMS-uri pe abonament sau cartela... Nu mai stiu sigur, dar asa imi amintesc. Daca vrei sa vorbesti cu ea e mult mai simplu pe whatsapp, messenger - Facebook, Instagram, snapchat sau orice altceva. Singura problema e ca astea merg doar cu internet deci daca vrei sa vorbesti cu ea de pe drum sau ceva, nu poti fara internet sau mesaje pe cartela sau abonament.