| ionn22 a întrebat:

Urmaresc un serial si folosesc Google Chorme si mereu imi apareau reclame dar zilele astea mi-am aparut o reclama cu adresa unde locuiesc.Ce inseamna asa?

1 răspuns:
| Thesin3d a răspuns:

Inseamna sa inchizi reclama respectiva si sa nu dai niciodata date despre tine sau unde locuiesti. Si vz ca exista un programel pentru mozilla sa nu iti mai apara reclame din alea. Sa scrii pe google cum poti sa scapi de reclamele alea ca sigur o sa iti apara ceva cum poti scapa de e, dar nu mai cu mozilla poti scapa de ele.