| IonIX a întrebat:

Hei TPU, va rog spuneti-mi ce sa fac:am internet de la romtelcom Huawei smartax mt 882 pana la un timp a mers pe modul bridge-pppoe atunci dwd cu 200kb/s dupa aceea am facut o oferta si descarcam cu 1, 2mb/s acum descarc cu 500/600kb pe modul router pppoe parca si nu stiu cum sa fac sa setez pe bridge pppoe ca imi apare bridge rfc2862 parca si daca setez asa, se face link verde si numai merge netu,app:cand bag cablu de retea nu-mi apare nicio conectiune, cand bag usb imi arata, app:nu se aprinde lan, pls ajutati-ma dau funda si va sunt recunoscator plsss

1 răspuns:
| Cepreaga_Paul_Andrei_1991 a răspuns:

Verifica ca toate driverele de retea sa le ai instalate... Click Dr pe My Computer - Manage - Device Manager