| Mitzu13 a întrebat:

Am o problema, sa va explic. Pana ieri am avut Win XP pe PC si un modem de la Clicknet Huawei HG655b si descarcam cu 600kb/s. Azi am instalat Win 7 pe acelasi PC cu acelasi modem si cu aceeasi retea de internet si de abia descarc cu 200kb/s. Ce e de facut. Mersi!

Răspuns Câştigător
| gaby140 a răspuns:

Reseteaza modemul si daca nici asa nu merge baga din nou parola si user name...trebuie sa te uiti pe schita care ai primit-o odata cu routerul.