| Ciufiiiiiiix a întrebat:

Hei TPU
vreau sa imi fac o pagina de facebook
mai exact o comunitate cu numele asta : Lisa Olsson [Fan Page]
dar zice cica [numele nu este bun]
de ce? puppy dog eyes cine poate explica de ce primeste Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Anca_Madalina_1995 a răspuns:

S-ar putea sa existe prea multe pagini cu acest nume, eu iti sugerez sa ii pui numele Lisa Olsson-fan. Page si sunt sigura ca asa merge, am mai avut si eu problema asta si am facut altfel numele sau fan page-ul si a mers. bafta. funda?

1 răspuns:
| vampir004 a răspuns:

Pai,ori numele este pus de alta pagina ori numele are prea multe caractere