| qwerty101010 a întrebat:

Vreau si eu un program cum este acela Talking Tom dar sa fie pentru telefoanele normale nu pentru cele android. Am cautat si nu am gasit. Vreau un link de download va rog. Funda. Multumesc anticipat >big grin

9 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Nu gasesti Talking Tom decat pe Android; poate exista ceva asemanator pentru celelalte telefoane, e posibil.

| qwerty101010 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Daca ai un link cu ceva asemanator lasa-mi-l aici :d

| cammm a răspuns:

Din pacate Talking Tom se gaseste numai pe Android, Iphone si iPad.

Poate in viitor va aparea si pe celelalte.

happy

| qwerty101010 explică (pentru cammm):

Dar nici ceva asemanator nu este care sa nu fie pentru android?

| cammm a răspuns (pentru qwerty101010):

Mai este Talking ben si talking carl, astea cred ca mearg.

happy

| qwerty101010 explică (pentru cammm):

Poti sa imi lasi un link de download de la ben sau carl?batting eyelashes

| cammm a răspuns (pentru qwerty101010):

Nam gasit link pentru alea 2.
Uite aici niste aplicatii, depinde de ce telefon ai http://en.softonic.com/s/talking-application:phones

| qwerty101010 explică (pentru cammm):

Nu pot downloada nimic de aici. Au virusi. Daca ai alt site...

| RoByTzU123 a răspuns:

Talking Tom se gaseste numai pe android si iphone!