| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Hei, vreau sa-mi cumpar un laptop pentru facultate sub 15 milioane! Vreau sa-mi mearga pe el FILME, programe de programare gen C++, C#, Microsoft Office 2007/2010.
In special sa nu se incinga tare!

Aveti vreo preopunere? O anumita marca? Poate imi dati un link!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite o recomandare buna
http://www.azerty.ro/......edos-negru
Bafta!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| AcoloUndeViselePleaca explică (pentru SpecialistIT):

Am inteles, multumesc, totusi despre modelul propus de el ce parere ai?big grin

| SpecialistIT a răspuns (pentru AcoloUndeViselePleaca):

Sincer? Ca recomandare e ok, urat e doar faptul ca vroia sa te pacaleasca.