| mispis a întrebat:

Hei. Vreau sa-mi cumpar un telefon nouwinkingAm vazut unul la 11 milioane. Dar as vrea sa-l platesc in rate.Pe site scrie ca pot plati in 20, 6 sau 3 rate fara dobanda. Daca aleg in 20 de rate, cat ar trebui sa dau pe luna?tongue
Funda.

1 răspuns:
| fif2002 a răspuns:

Pe ce site? ex: eMAG ofera posibilitatea platii in rate fara dobanda daca ai un card bonus - Garanti bank sau un card avantaj - Credit europe bank Cel mai bine e sa iei legatura cu un consilier de pe situl respectiv si sa il intrebi cum sta treaba cu ratele.