| yupiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Hei ^_^
Vreau sa-mi iau un telefon nou happy
Ce vreau la el este sa fie cu touchscreen, si sa aiba ecranul cat de cat mare, sa pot juca Pou, Temple Run si alte jocuri de genul asta, sa aiba 5 MP si camera frontala, poate si wifi ceva internet laughing
Si evident sa ascult muzica laughing
Nu vreau cine stie ce telefoane gen Iphone sau Galaxy S4 laughing
Daca este pana in 500-600 lei e perfect big grin (in fine nu stiu daca gasesc unul atat de ieftin, dar poate am noroc big grin )
Multumesc multwinking

Răspuns Câştigător
| crackster a răspuns:

Uite aici un telefon exact pe gustul tau: http://bit.ly/1fdAo7F
Poti juca orice joc vrei tu din Google Play fara nici un fel de problema. Camera frontala nu prea gasesti in categoria aceasta de telefoane dar camera din spate isi face perfect treaba cu cei 5MP si auto-focus-ul.
Difuzorul este destul de puternic (poti da petreceri cu el), are wi-fi 802.11 b/g/n, deci iti va merge brici internetul.
Mult succes!

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mai pui 100 lei si iti iei asa ceva
http://www.pcgarage.ro/smartphone/allview/p5-alldro/

| vali1985 a răspuns:

Samsung galaxy mini 2.

| Naяutσ a răspuns:

Este 699, dar e pe aproape.

http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/

Răspuns utilizator avertizat
| VasiDobie a răspuns:

Nokia lumia 920

| Alexxxxx1 a răspuns:

Ar fi telefonul Lg Optimus L5 II, eu mi l-am luat cu 540 de lei(cu abonament de 8 euro)... Are android 4.2.1 deci merg absolut toate jocurile, camera de 5 mp, e super la muzica si ecranul este destul de mare...
Dar ai nevoie de abonament sa-l iei mai ieftinwinking

| iulian6861 a răspuns:

Nu prea exista cu 500-600 lei ca sa joc temple run pou mai zici dar nu temple run ia un Samsung galaxy next!