| Sony44872 a întrebat:

Hei,vreau sa va întreb cum sa am mai mulți subscribers si vizionari pe YouTube? Unii au din prima zi vreo 1000 de vizionari si de subs. Scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| ajutorul3zz a răspuns:

Pai ai multe, multe variante, iti zic din experienta(700 de abonati).
Lucruri esentiale:
1. Sa ai o calitate audio buna
2.Sa ai o calitate video minim 720p
3. Daca faci gameplay-uri, trebuie sa ai cel putin 30 fps in joc
4.Nu filma cu prieteni care se aud foarte incet.
5.Nu iti injura abonatii in comment-uri.
6.Nu strica s aiti faci o promovare la un youtuber cunoscut pentru a deveni popular.
7.Joaca doar jocuri populare (minecraft, cs go etc), nu juca jocuri inainte de 2010 ca iti primesti doar dilike-uri.
8.Joaca multiplayer, pentru c ala singleplayer se plictiseste lumea, inclusiv tu.
9.Antreneaza-te inainte sa joci un joc, documenteaza-te despre el si apoi filmeza si spune informatii despre el.
10.Incearca sa colaborezi cu youtuberi mai mari, fa des live-uri si Q&A

Nu strica sa treci pe la canalul meu: https://www.youtube.com/user/YosPeNet/videos

| Sony44872 explică (pentru ajutorul3zz):

Umm ce sunt alea fps? Si mersi, ai un canal tare

| AdrianBoss17WOLF a răspuns (pentru Sony44872):

Frame-uri pe secunda. cu sa-ti explic ca sa intelegi.cu cat ai mai multe fps-uri cu atat mai bine.ar fi ok sa ai minim 30 fps in jocuri.

| ajutorul3zz a răspuns (pentru Sony44872):

Fps este viteza jocului, daca ai sub 30 fps-uri ti se va misc ain lag, daca ai peste 60 ti se va misca bine.

7 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Cumperi.

| Sony44872 explică (pentru Prezidentul):

Ce?

| Prezidentul a răspuns (pentru Sony44872):

Daca vrei sa ai abonati, vizionari multe ori muncesti si faci activitate pe YT, ori cumperi abonatii si vizionarile.

| Trixy65 a răspuns:

Am unn prieten care are vreo 4.000 de abonati (am uitat numele canalului ca nu m-am intalnit de mult cu el) si a zis :

-trebuie sa faci GamePlay (cu ori ce joc popular)
-trebuie sa te "aliezi" xu altii si cam atat stiu...

Poti face teorii FNaF in engleza ca vei avea success.

-