| TeIubesccc a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy Mini si. vreau jocuri. sad Vreau sa`mi dati site`uri cu jocuri compatibile pentru acest telefon. Si, daca se poate, am inteles ca trebuie sa instalez ceva pe telefon pentru a ma putea juca, daca stiti ce si cum.
Multumesc anticipat! big hug

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu trebuie sa instalezi nimic. Doar cauti wifi si te duci in andoid market, ai peste 100000 de jocuri

| TeIubesccc explică:

@srsdani am facut ce mi-ai sugerat, doar ca trebuie` sa activez si netul cat timp ma joc. As fi preferat sa downloadez jocul in telefon si atat. fara net, fara nimic :d

| Andrewy11 a răspuns:

Poti downloada jocuri pe telefon de pe site-ul 123game.mobi, daca te-am ajutat funda.