| Nikolaus a întrebat:

Deci acum o ora, cand conectam căștile(fara microfon, casti de alea care vine peste urechi) la tableta, mergea perfect. Acum, dupa o ora, am pus căștile la tableta si ghiciți ce! Se aude doar pe partea dreapta, iar pe stânga deloc. Si acuma partea frumoasa. Când bag căștile la S3-ul meu, se aude perfect in ambele părți si la youtube, si când pun muzica. De ce face asa si cum sa rezolv? Am dat restart la tableta dar tot asa face. Tableta era la încărcat timp de o ora, deci nu am umblat la ea. Tableta e una Asus, destul de buna.
Oricum, eu bag mana in foc ca nici unul dintre voi nu o sa raspunda la întrebare pentru ca asa e la capitolul "Tehnologie". Poate daca o băgam la Adolescenți mai mergea.
P.S.:Căștile nu sunt stricate!

Răspuns Câştigător
| Nelu62 a răspuns:

Incearca sa misti mufa incet inainte si inapoi. Probabil nu face contact.

| Nikolaus explică (pentru Nelu62):

Da, am reușit singur înainte sa răspunzi tu si într-adevăr, isi revenea încetul cu încetul.

| LTAA a răspuns (pentru Nikolaus):

Degeaba pui tu intrebarea la categoria "Adolescenti".
Eu blochez anumite categorii la care nu ma pricep, pentru a nu da raspunsuri eronate, precum "Dragoste si sex". Insa acolo multi pun intrebari, care nu au legatura cu categoria respectiva, dar la care pot sa raspund, deoarece "este mai vizionata". Eu nu "vizionez" intrebari despre fete care au menstruatie si nu stiu ce sa faca sau scolari inselati de parteneri. Intelegi?